Відмінна і недорога база відпочинку в Закарпатті

Бази відпочинку в Карпатах

Еcли у вас є мета вчинити прекрасний тур на одну з баз відпочинку в Закарпатті? Великий якісний і колличественный склад пропозицій мають усі шанси дезорієнтувати і просто звести вас з розуму, проте якщо підійти до цієї теми неабияк, докладно і вірно обрати правилное і недороге місце для чудового відпочинку, то ваша відпустка ви і ваша сім’я і товариші запам’ятають можна сказати — навіки і чи навряд забудуть ці чинники, які ми тут привів.
Ми поза сумнівом допоможемо вам зорієнтуватися з обранням місць для комфортної відпустки або вик -энда.
Щоб вірно обрати основу, так би мовити фундамент для правильного відпочинку в Закарпатті, вам необхідно викроїти трохи часу для правильного цікавого пошуку, щоб ваш подальший відпочинок пройшов просто прекрасно.

Розміщення

Основа відпочинку, яку ви обираєте, зобов’язана існувати близько від авто доріг і трас, і краще, щоб була можливість комфортно добратися до потрібного місця.
Ще необхідно враховувати розміщення бази, щоб вона була близько від обласного центру Закарпаття — Ужгороду (хорошим варіантом стане пропозиція нашої бази, котрая знаходиться на раскоянии всього в каих нибудь п’ятдесяти кілометрів).
Оберніть інтерес на присутність на місцевості бази таких потрібних для хорошого відпочинку в карпатах речей, як водойма, сауна або лазня, фізкультурний зал, припарковка і зіставите перелік послуг, що надаються, і їх вартість. Ще принциповим стане при виборі бази відпочинку в Закарпатті відбір непоганого і зручного готелю, оскільки від цього вибору безпосередньо знаходиться в залежності содержаниие як колличественного, так і якісного отримання вами задоволення від проведеного відпочинку.

ЕДЕЛЬВЕЙС СІЛЬ ЗАКАРПАТТЯ

Ще однією принциповою ознакою при виборі вашого відпочинку вважається їда. Оберніть особливий інтерес на пункти їди або їдальню на місцевості, оскільки від набору і властивості вашого годування знаходиться в залежності і властивість вашого відпочинку.
Ну і врешті-решт додамо, ніби усім більше згаданим потребам підходить наш готель для відпочинку і оздоровлення «Едельвейс», яка розташовується в селі Сіль (Велико-Березнянский регіон), близько від обласного центру Закарпаття.

Оставить отзыв.:
УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Comments are closed.

 • Отзывы

  Едельвейс

  ★★★★★
  5
  Щира подяка цілому колективу ТК «Едельвейс»! Цим літком відпочивала у вашому туркомплексі і отримала багато позитиву. Я дуже задоволена і буду рекомендувати його усім знайомим. Дуже файна домашня кухня, чудовий басейн і цікавенні туристичні маршрути. Особливо сподобався маршрут до цілющих мінеральних джерел на околиці Солі. Ще раз дякую всім працюючим у цьому чудовому закладі і особливо директору Євгенію. Нових вам звершень!”
  - Оксана

  ★★★★★
  5
  Мы с мужем долго не могли определиться с местом отдыха для нашей семьи. Поиск завершился в интернете, где мы сразу обратили внимание на сайт комплекса «Эдельвейс». Решив попробывать, мы приехали туда, и наши впечатления оказались более чем оправданы! Всё описанное в статьях оказалось правдой и это очень порадовало! Прекрасная кухня (отдельное спасибо шеф-повару за удивительное блюдо «от шефа» ), радушний и приветливый персонал и конечно чудесная природа Карпат подарили нам самый лучший отдых. Душевное спасибо за эти дни в сказке !!! Следующий отпуск проведём именно у вас! До встречи, «Эдельвейс»!”
  - Катя и Игорь

  ★★★★★
  5
  Огромная благодорность за обаятельный персонал,хороший отдых! \r\nСпасибо всему коллективу за хорошее отношение, \r\nперсональный подход к каждому!\r\nЗа внимание и понимание!Хорошая и вкусная кухня!\r\nБассейн-супер!Нет слов...\r\nВсем удачи в новом году!Процветания туркомплексу \\\"Эдельвейс\\\"!\r\nг.Сумы.Украина”
  - Лабузова Т.В.
  Overall rating: 2.3 out of 5 based on 39 reviews
 • Добавить отзыв

  Name
  Email
  Review Title
  Rating
  Review Content

Пожалуста, проверьте правильность введенной Вами информации

Пожалуйса введите капчу для завершения бронирования:

Заявка на бронирование принята!

Копия заявки с деталями бронирования была отправлена вам на e-mail, а так же нашему менеджеру.