Відпочинок в Карпатах взимку ціни

На відпочинок в Карпатах взимку ціни у нас не просто низькі, але так само в проживання включені користування багатьма послугами, це і настільний теніс, і російський більярд, а найголовніше критий басейн нашого комплексу.

Крытый бассейн туркомплекс "ЭДЕЛЬВЕЙС"

Крытый бассейн туркомплекс «ЭДЕЛЬВЕЙС»

На сьогоднішній день особливістю зимових Карпат є дуже низькі ціни за хороший і вишуканий європейський відпочинок. Так, що зараз ми з вами будемо розмовляти про якісний відпочинок в Карпатах взимку, ціни, якість і пам’ятки цього регіону.

Що ми знаємо про Закарпаття та Карпатах в цілому?

Сколько стоит встретить Новый год в Карпатах

Сколько стоит встретить Новый год в Карпатах

Цією регіон неповторний , і кожен з куточків цього краю є унікальним і неповторним. Так вже історично склалося , що землі Закарпаття , будучи під правлінням різних країн та імперій вбирало в себе їх культуру , традиції. Це і зараз яскраво відображається , як і в самому регіоні , так і в його жителях . На Закарпатті проживає дуже багато національностей. На сході тут в основному проживають українці ( гуцули ) і румуни. Це Рахівський і Тячівський райони. Крім цих національностей тут зустрічаються німці , італійці та угорці .

На півдні області проживає в основному угорське населення , яке традиційно займається виноробством , що дуже цікавить і приваблює туристів , адже закарпатські винороби відомі далеко за кордоном не тільки області , а й країни .

лыжный отдых в карпатах недорого

лыжный отдых в карпатах недорого

 

Але сьогоднішньої темою нашої розмови буде ціни на відпочинок в Карпатах взимку , ніж Закарпатті та закарпатці відверто пишаються. Адже крім природних ресурсів і багатств , краси карпатської землі , їм ще дано від Бога дар до успішного ведення бізнесу. Дійсно , місцеві підприємці за останні роки зробили все для того , щоб місцеві готелі , пансіонати , санаторії , бази відпочинку та садиби стали сучасними і конкурентоспроможними на ринку туризму. Важливим питанням , для вибору місця для відпочинку в Карпатах взимку це ціни.Не секрет що в сезон , вони можуть серйозно « кусатися ».

Але є місця , де за мінімальною ціною ви можете отримати багато чого.Ligh1

Одним з таких прекрасних місць є туристична база відпочинку « Едельвейс» , яка розташувалася в самому серці закарпатських Карпат. Тут на Велико- Березнянщині , біля мальовничого села Сіль і знаходиться цей райський куточок. Варто обов’язково зазначити , що природа біля турбази «Едельвейс » залишилася практично первинної та дівочої , адже ця місцевість знаходиться на території Ужанського національного парку , який охороняється законами України про захист природних ресурсів . Тваринний та рослинний світ цієї місцевості занесений в списки Червоної книги України .

Лижний відпочинок в Карпатах недорого

Лижний відпочинок в Карпатах недорого

Особливою гордістю туристичного комплексу «Едельвейс» — є його близькість до одного з кращих гірськолижних курортів України. А завдяки доступним цінам взимку на відпочинок в Карпатах, ваше перебування тут залишить по собі тільки прекрасні і теплі спогади, які будуть вас супроводжувати ще довгі роки.

 

Оставить отзыв.:
УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (1 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Loading...Loading...

Comments are closed.

 • Отзывы

  Едельвейс

  ★★★★★
  5
  Щира подяка цілому колективу ТК «Едельвейс»! Цим літком відпочивала у вашому туркомплексі і отримала багато позитиву. Я дуже задоволена і буду рекомендувати його усім знайомим. Дуже файна домашня кухня, чудовий басейн і цікавенні туристичні маршрути. Особливо сподобався маршрут до цілющих мінеральних джерел на околиці Солі. Ще раз дякую всім працюючим у цьому чудовому закладі і особливо директору Євгенію. Нових вам звершень!”
  - Оксана

  ★★★★★
  5
  Мы с мужем долго не могли определиться с местом отдыха для нашей семьи. Поиск завершился в интернете, где мы сразу обратили внимание на сайт комплекса «Эдельвейс». Решив попробывать, мы приехали туда, и наши впечатления оказались более чем оправданы! Всё описанное в статьях оказалось правдой и это очень порадовало! Прекрасная кухня (отдельное спасибо шеф-повару за удивительное блюдо «от шефа» ), радушний и приветливый персонал и конечно чудесная природа Карпат подарили нам самый лучший отдых. Душевное спасибо за эти дни в сказке !!! Следующий отпуск проведём именно у вас! До встречи, «Эдельвейс»!”
  - Катя и Игорь

  ★★★★★
  5
  Огромная благодорность за обаятельный персонал,хороший отдых! \r\nСпасибо всему коллективу за хорошее отношение, \r\nперсональный подход к каждому!\r\nЗа внимание и понимание!Хорошая и вкусная кухня!\r\nБассейн-супер!Нет слов...\r\nВсем удачи в новом году!Процветания туркомплексу \\\"Эдельвейс\\\"!\r\nг.Сумы.Украина”
  - Лабузова Т.В.
  Overall rating: 2.3 out of 5 based on 39 reviews
 • Добавить отзыв

  Name
  Email
  Review Title
  Rating
  Review Content

Пожалуста, проверьте правильность введенной Вами информации

Пожалуйса введите капчу для завершения бронирования:

Заявка на бронирование принята!

Копия заявки с деталями бронирования была отправлена вам на e-mail, а так же нашему менеджеру.