Відпочинок в Карпатах влітку з дітьми

Наш гостинний туркомплекс «Едельвейс» пропонує повноцінний відпочинок в Карпатах влітку з дітьми, та не може оминути увагою питання дитячого проведення часу. Саме для цього у нас розроблена відмінна програма недорогих дитячих турів в Карпати, яка неодмінно буде цікава та пізнавальна для Вашої дитини. Ми гарантуємо сучасний, європейський підхід до формування дитячого дозвілля, а це означає що Ваша дитина проведе ці дні у здоровій атмосфері гірської долини, та дізнається багато нового та цікавого про світ навколо.

При заказі будь-якого дитячого тура в Карпати цього літа, Вас очікують приємні знижки на проживання та харчовання. Для комфортного розміщення дітям відведені окремі номери нашого комплексу та підготоване особливе, наповнене вітаминами меню. На Ваш вибір традиційне триразове харчовання, або ж заказ шведського столу на ранок. Блюда з екологічно чистих та поживних продуктів гармонійно доповнять неуємні сили дитини, а свіже гірське повітря забеспечить гарний апетит.

Активна частина дозвілля сповнена різноманітних пішіх мандрівкок по мальовничим полонинам, прогулянками з інструкторами до декількох джерел з кришталево-чистою водою та обов`язковими розповідями про багате минуле нашого краю. Лише найкращі дитячі тури в Карпати від нашого ТК «Едельвейс» цікаво та яскраво познайомлять дітей зі світом української природи, її історією та навчать любити рідну землю.

В доповнення до цього, програмою дозвілля передбачено щоденне відвідування басейнів з уроками плавання та іншими оздоровчими вправами на воді. Широкий спектр послуг включає в себе заняття у відкритому та закритому басейнах нашого затишного комплексу, та грамотний інструктаж від досвідчених спеціалистів. Такий відпочинок в Карпатах влітку гарантовано залишить найкращі спогади у Вашої дитини.

Також, у рамках європейської педагогічної ініциативи, на території ТК «Едельвейс» постійно проходять навчальні курси іноземних мов та знайомство з культурами країн-сусідів. Вчителі у доступній та зайнятній формі знайомлять дітей з азами німецкої, англійської та венгерскої мов, та прив`ють інтерес до вивчення багатьох «нецікавих» шкільних предметів.

Обираючи гарний дитячий тур в Карпати цього літа, не думаючи віддайте перевагу пропозиції від туркомплексу «Едельвейс»! Адже це – інноваційний підхід до питання дітячого відпочинку, відпрацьована програма навчання та дозвілля, та ціле море чистого та свіжого повітря недоторканої природи Закарпаття.

Кращого просто не знайти!

Оставить отзыв.:
УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (1 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Loading...Loading...

Добавить комментарий

 • Отзывы

  Едельвейс

  ★★★★★
  5
  Щира подяка цілому колективу ТК «Едельвейс»! Цим літком відпочивала у вашому туркомплексі і отримала багато позитиву. Я дуже задоволена і буду рекомендувати його усім знайомим. Дуже файна домашня кухня, чудовий басейн і цікавенні туристичні маршрути. Особливо сподобався маршрут до цілющих мінеральних джерел на околиці Солі. Ще раз дякую всім працюючим у цьому чудовому закладі і особливо директору Євгенію. Нових вам звершень!”
  - Оксана

  ★★★★★
  5
  Мы с мужем долго не могли определиться с местом отдыха для нашей семьи. Поиск завершился в интернете, где мы сразу обратили внимание на сайт комплекса «Эдельвейс». Решив попробывать, мы приехали туда, и наши впечатления оказались более чем оправданы! Всё описанное в статьях оказалось правдой и это очень порадовало! Прекрасная кухня (отдельное спасибо шеф-повару за удивительное блюдо «от шефа» ), радушний и приветливый персонал и конечно чудесная природа Карпат подарили нам самый лучший отдых. Душевное спасибо за эти дни в сказке !!! Следующий отпуск проведём именно у вас! До встречи, «Эдельвейс»!”
  - Катя и Игорь

  ★★★★★
  5
  Огромная благодорность за обаятельный персонал,хороший отдых! \r\nСпасибо всему коллективу за хорошее отношение, \r\nперсональный подход к каждому!\r\nЗа внимание и понимание!Хорошая и вкусная кухня!\r\nБассейн-супер!Нет слов...\r\nВсем удачи в новом году!Процветания туркомплексу \\\"Эдельвейс\\\"!\r\nг.Сумы.Украина”
  - Лабузова Т.В.
  Overall rating: 2.3 out of 5 based on 39 reviews
 • Добавить отзыв

  Name
  Email
  Review Title
  Rating
  Review Content

Пожалуста, проверьте правильность введенной Вами информации

Пожалуйса введите капчу для завершения бронирования:

Заявка на бронирование принята!

Копия заявки с деталями бронирования была отправлена вам на e-mail, а так же нашему менеджеру.