Відпочинок в Карпатах відгуки

Відгук — це оцінка якостей і сервісів готелів їх клієнтами. Вони відіграють чималу роль при виборі конкретного готелю для відпочинку. Читання відгуків допомагає людям зрозуміти, наскільки зручно і комфортно буде відбуватися їх відпочинок, наскільки ввічливий персонал і які є недоліки.
Відгуки про відпочинок у Карпатах можна знайти у величезній кількості в інтернеті. Вони бувають як про Карпати взагалі, або про конкретний готель. Кожен поважаючий себе готель, стежить за своєю репутацією і постійно проводить моніторинг відгуків, щоб контролювати якість свого сервісу.
На нашому сайті є спеціальний розділ «Відгуки», де наші відвідувачі можуть поділитися своїми враженнями про відпочинок та побажаннями. Щоб переконається у високій якості наших послуг, а також зручностях і перевагах нашого комплексу, достатньо зайти і прочитати відповіді туристів, які вже побували у нас. Для нас відгук про відпочинок в Карпатах — не «показуха», а інструмент підтримки якості і високого сервісу для клієнтів.
Завдяки відгуками ми завжди знаємо, що клієнти залишаться задоволеними. А немаленький список позитивних відгуків і відсутність негативних тільки показує наші найкращі якості та бажання надати вам комфортний відпочинок.
Рекомендуємо людям, які збираються відвідати Закарпаття, перш прочитати відгуки про відпочинок в Карпатах, вже побували тут людей і вибрати гідний і надійний готель.

Оставить отзыв.:
УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (4 оценок, в среднем: 4,50 из 5)
Loading...Loading...

Comments are closed.

 • Отзывы

  Едельвейс

  ★★★★★
  5
  Щира подяка цілому колективу ТК «Едельвейс»! Цим літком відпочивала у вашому туркомплексі і отримала багато позитиву. Я дуже задоволена і буду рекомендувати його усім знайомим. Дуже файна домашня кухня, чудовий басейн і цікавенні туристичні маршрути. Особливо сподобався маршрут до цілющих мінеральних джерел на околиці Солі. Ще раз дякую всім працюючим у цьому чудовому закладі і особливо директору Євгенію. Нових вам звершень!”
  - Оксана

  ★★★★★
  5
  Мы с мужем долго не могли определиться с местом отдыха для нашей семьи. Поиск завершился в интернете, где мы сразу обратили внимание на сайт комплекса «Эдельвейс». Решив попробывать, мы приехали туда, и наши впечатления оказались более чем оправданы! Всё описанное в статьях оказалось правдой и это очень порадовало! Прекрасная кухня (отдельное спасибо шеф-повару за удивительное блюдо «от шефа» ), радушний и приветливый персонал и конечно чудесная природа Карпат подарили нам самый лучший отдых. Душевное спасибо за эти дни в сказке !!! Следующий отпуск проведём именно у вас! До встречи, «Эдельвейс»!”
  - Катя и Игорь

  ★★★★★
  5
  Огромная благодорность за обаятельный персонал,хороший отдых! \r\nСпасибо всему коллективу за хорошее отношение, \r\nперсональный подход к каждому!\r\nЗа внимание и понимание!Хорошая и вкусная кухня!\r\nБассейн-супер!Нет слов...\r\nВсем удачи в новом году!Процветания туркомплексу \\\"Эдельвейс\\\"!\r\nг.Сумы.Украина”
  - Лабузова Т.В.
  Overall rating: 2.2 out of 5 based on 40 reviews
 • Добавить отзыв

  Name
  Email
  Review Title
  Rating
  Review Content

Пожалуста, проверьте правильность введенной Вами информации

Пожалуйса введите капчу для завершения бронирования:

Заявка на бронирование принята!

Копия заявки с деталями бронирования была отправлена вам на e-mail, а так же нашему менеджеру.