Відпочинок в Карпатах ціни

Ціна — це один з основних факторів при виборі місця відпочинку. Адже кожен, хто їде відпочити, вибирає з варіантів, який йому дозволяють фінанси.
Ціни на відпочинок у Карпатах дуже лояльні. Тут ви можете вибрати будь-який варіант, як за ціною, так і по вашим побажанням.
Тут ви легко зможете поєднати активний відпочинок з екскурсійним або оздоровлення і усамітнення. Завдяки своєму розташуванню, Карпати дарують вам чисте повітря, гірські лісові масиви, цілющі мінеральні води і масу вражень.
Тут вам завжди раді і завжди зрозуміють, не дивлячись на ціну вашого відпочинку в Карпатах. Тут вам завжди допоможуть і нададуть комфортні умови для проживання і відпочинку. І все це знаходиться в Україні, тому вам не потрібні ні закордонні паспорти та візи.
Ціни на відпочинок у Карпатах на нашій турбазі дуже низькі і починаються від 100 грн. за добу з людини, що значно дешевше, ніж в інших готелях. За ці гроші ви отримуєте комфортні умови в затишних номерах.
Незалежно від вашого вибору, буде це «люкс» або «стандарт», ви завжди отримаєте високий сервіс обслуговування та турботу від персоналу. А наш широкий спектр послуг забезпечить вам максимальний затишок і радість від проведеного відпочинку в туристичному комплексі «Едельвейс».

Оставить отзыв.:
УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

Comments are closed.

 • Отзывы

  Едельвейс

  ★★★★★
  5
  Щира подяка цілому колективу ТК «Едельвейс»! Цим літком відпочивала у вашому туркомплексі і отримала багато позитиву. Я дуже задоволена і буду рекомендувати його усім знайомим. Дуже файна домашня кухня, чудовий басейн і цікавенні туристичні маршрути. Особливо сподобався маршрут до цілющих мінеральних джерел на околиці Солі. Ще раз дякую всім працюючим у цьому чудовому закладі і особливо директору Євгенію. Нових вам звершень!”
  - Оксана

  ★★★★★
  5
  Мы с мужем долго не могли определиться с местом отдыха для нашей семьи. Поиск завершился в интернете, где мы сразу обратили внимание на сайт комплекса «Эдельвейс». Решив попробывать, мы приехали туда, и наши впечатления оказались более чем оправданы! Всё описанное в статьях оказалось правдой и это очень порадовало! Прекрасная кухня (отдельное спасибо шеф-повару за удивительное блюдо «от шефа» ), радушний и приветливый персонал и конечно чудесная природа Карпат подарили нам самый лучший отдых. Душевное спасибо за эти дни в сказке !!! Следующий отпуск проведём именно у вас! До встречи, «Эдельвейс»!”
  - Катя и Игорь

  ★★★★★
  5
  Огромная благодорность за обаятельный персонал,хороший отдых! \r\nСпасибо всему коллективу за хорошее отношение, \r\nперсональный подход к каждому!\r\nЗа внимание и понимание!Хорошая и вкусная кухня!\r\nБассейн-супер!Нет слов...\r\nВсем удачи в новом году!Процветания туркомплексу \\\"Эдельвейс\\\"!\r\nг.Сумы.Украина”
  - Лабузова Т.В.
  Overall rating: 2.3 out of 5 based on 39 reviews
 • Добавить отзыв

  Name
  Email
  Review Title
  Rating
  Review Content

Пожалуста, проверьте правильность введенной Вами информации

Пожалуйса введите капчу для завершения бронирования:

Заявка на бронирование принята!

Копия заявки с деталями бронирования была отправлена вам на e-mail, а так же нашему менеджеру.