Відпочинок та лікування в Карпатах

Туристично-оздоровчий комплекс «ЕДЕЛЬВЕЙС», розташований на горі, поруч із Закарпатським селом Сіль, знаменитим своїми мінеральними джерелами, частина з яких дають позитивний оздоровчий ефект при їх вживанні. Але особливу популярність вони отримали завдяки їх оздоровчого ефекту при прийнятті ванн, які призначаються при лікуванні опорно — рухового апарату і невралгії.

У «Едельвейс» ви зможете як приймати ванни, так і пити цілющу мінеральну воду прямо у джерел. А так само скористатися багатьма іншими ПОСЛУГАМИ, більшість з яких безкоштовні.

Багато туристів при виборі місця для відпочинку шукають варіанти, де б можна було відпочити з користю. Відпочинок з лікуванням в Карпатах саме такий варіант. Величезна кількість санаторіїв, унікальна природа, чисте гірське повітря і багаті джерела мінеральних вод знаходяться в одному місці.
На Закарпатті лікують безліч захворювань, від серцево-судинних до опорно-рухового апарату. Окремо слід зазначити унікальні для України лікування захворювань органів травлення, цукрового діабету, печінки, органів кровообігу і нервової системи. Кожен зможе відпочити в Карпатах, пройти курс лікування і зміцнити своє здоров’я.
Окремо варто розповісти про мінеральні джерела та їх корисних діях на організм. Адже лікування «мінералкою», як її називають в народі, сприяє нормальній роботі всіх людських органів, сприяє зміцненню здоров’я та очищенню організму. У них міститься величезна кількість мінералів і хімічних мікроелементів. Саме тому вода збільшує тривалість життя, а також підсилює ефективність роботи клітин організму. Вченими доведено, що карпатська мінеральна вода найкращим способом збагачує організм всіма необхідними солями. Тому, саме відпочинок та лікування в Карпатах в туристичному і оздоровчому комплексі «ЕДЕЛЬВЕЙС»стане кращим варіантом провести приємний і корисний відпочинок одночасно.

 

Оставить отзыв.:
УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (1 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Loading...Loading...

Comments are closed.

 • Отзывы

  Едельвейс

  ★★★★★
  5
  Щира подяка цілому колективу ТК «Едельвейс»! Цим літком відпочивала у вашому туркомплексі і отримала багато позитиву. Я дуже задоволена і буду рекомендувати його усім знайомим. Дуже файна домашня кухня, чудовий басейн і цікавенні туристичні маршрути. Особливо сподобався маршрут до цілющих мінеральних джерел на околиці Солі. Ще раз дякую всім працюючим у цьому чудовому закладі і особливо директору Євгенію. Нових вам звершень!”
  - Оксана

  ★★★★★
  5
  Мы с мужем долго не могли определиться с местом отдыха для нашей семьи. Поиск завершился в интернете, где мы сразу обратили внимание на сайт комплекса «Эдельвейс». Решив попробывать, мы приехали туда, и наши впечатления оказались более чем оправданы! Всё описанное в статьях оказалось правдой и это очень порадовало! Прекрасная кухня (отдельное спасибо шеф-повару за удивительное блюдо «от шефа» ), радушний и приветливый персонал и конечно чудесная природа Карпат подарили нам самый лучший отдых. Душевное спасибо за эти дни в сказке !!! Следующий отпуск проведём именно у вас! До встречи, «Эдельвейс»!”
  - Катя и Игорь

  ★★★★★
  5
  Огромная благодорность за обаятельный персонал,хороший отдых! \r\nСпасибо всему коллективу за хорошее отношение, \r\nперсональный подход к каждому!\r\nЗа внимание и понимание!Хорошая и вкусная кухня!\r\nБассейн-супер!Нет слов...\r\nВсем удачи в новом году!Процветания туркомплексу \\\"Эдельвейс\\\"!\r\nг.Сумы.Украина”
  - Лабузова Т.В.
  Overall rating: 2.3 out of 5 based on 39 reviews
 • Добавить отзыв

  Name
  Email
  Review Title
  Rating
  Review Content

Пожалуста, проверьте правильность введенной Вами информации

Пожалуйса введите капчу для завершения бронирования:

Заявка на бронирование принята!

Копия заявки с деталями бронирования была отправлена вам на e-mail, а так же нашему менеджеру.