Екскурсії по Закарпаттю

Закарпаття завжди славилося своїми пам’ятками, і щороку сюди приїжджають тисячі туристів на екскурсії.
Екскурсії по Закарпаттю пропонує і наш туристичний комплекс «Едельвейс». Всі екскурсії проводяться під керівництвом досвідчених гідів-екскурсоводів.
Умістити всі екскурсійні місця не вистачить не те що пару сторінок, а цілої книги. Тому ми рекомендуємо вам відвідати найцікавіші екскурсії по Закарпаттю.
Влітку пропонуємо вам відвідати Сіневірсоке озеро, або як його ще називають «Морським оком». Воно утворилося понад 1000 років тому, і має свої таємниці та легенди. Зараз навколо нього створено національний парк «Синевир», площа якого становить 7 га. А по дорозі до Синевиру можна відвідати водоспад «Шипіт», який являє собою 12м триступеневий каскад.
Свою назву воно отримало через форми, яка з висоти пташиного польоту виглядає як око, а в середині знаходиться маленький острівець, який нагадує зіницю.
На травневі свята туристи приїздять на Закарпаття за екскурсіями по Ужгороду. У цей час тут починають цвісти сакури. Також тут можна побачити Ужгородський замок і найдовшу в Європі липову алею.
Також варто відвідати такі місця як село Ділове, де знаходиться географічний центр Європи, Солотвино з його солоними озерами і солоними шахтами, відправиться в пішохідний маршрут в гори (Говерла, Пікуй, Полонина Рівна).
Екскурсії Закарпаттям стануть одним з найцікавіших для вас і назавжди залишать приємні спогади.

Оставить отзыв.:
УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (1 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Loading...Loading...

Comments are closed.

 • Отзывы

  Едельвейс

  ★★★★★
  5
  Щира подяка цілому колективу ТК «Едельвейс»! Цим літком відпочивала у вашому туркомплексі і отримала багато позитиву. Я дуже задоволена і буду рекомендувати його усім знайомим. Дуже файна домашня кухня, чудовий басейн і цікавенні туристичні маршрути. Особливо сподобався маршрут до цілющих мінеральних джерел на околиці Солі. Ще раз дякую всім працюючим у цьому чудовому закладі і особливо директору Євгенію. Нових вам звершень!”
  - Оксана

  ★★★★★
  5
  Мы с мужем долго не могли определиться с местом отдыха для нашей семьи. Поиск завершился в интернете, где мы сразу обратили внимание на сайт комплекса «Эдельвейс». Решив попробывать, мы приехали туда, и наши впечатления оказались более чем оправданы! Всё описанное в статьях оказалось правдой и это очень порадовало! Прекрасная кухня (отдельное спасибо шеф-повару за удивительное блюдо «от шефа» ), радушний и приветливый персонал и конечно чудесная природа Карпат подарили нам самый лучший отдых. Душевное спасибо за эти дни в сказке !!! Следующий отпуск проведём именно у вас! До встречи, «Эдельвейс»!”
  - Катя и Игорь

  ★★★★★
  5
  Огромная благодорность за обаятельный персонал,хороший отдых! \r\nСпасибо всему коллективу за хорошее отношение, \r\nперсональный подход к каждому!\r\nЗа внимание и понимание!Хорошая и вкусная кухня!\r\nБассейн-супер!Нет слов...\r\nВсем удачи в новом году!Процветания туркомплексу \\\"Эдельвейс\\\"!\r\nг.Сумы.Украина”
  - Лабузова Т.В.
  Overall rating: 2.3 out of 5 based on 39 reviews
 • Добавить отзыв

  Name
  Email
  Review Title
  Rating
  Review Content

Пожалуста, проверьте правильность введенной Вами информации

Пожалуйса введите капчу для завершения бронирования:

Заявка на бронирование принята!

Копия заявки с деталями бронирования была отправлена вам на e-mail, а так же нашему менеджеру.