Недорогий відпочинок в Україні

Не дивлячись на те, що світова фінансова криза вже практично минув, він залишив після себе виразне бажання заощадити на всьому, і це звичайно ж стосується і питання відпочинку. Не дарма зараз стали популярними рейтинги найбільш економних і дешевих туристичних турів, і зовсім недавно солідне американське видавництво Business Insider оприлюднило подібний рейтинг країн, де можна провести дозвілля.

Виходячи з матеріалів джерела, Україна потрапила на почесне перше місце за мінімальності витрат у цілому, що не може не привернути увагу туристів з усього світу. Наша країна описана як місце, де всіх зустрічають з традиційним національним привітністю і відкритою душею, можна побачити пам’ятки зі спадщини ЮНЕСКО, і з комфортом прожити за 50 доларів на добу. Недорогий відпочинок в Україні означає справжній європейський підхід до організації дозвілля, високу якість послуг і розвинену інфраструктуру. Всім бажаючим дізнатися про нашу країну більше рекомендують скористатися цим шансом на економний відпустку як можна скоріше.

Однак наша країна дуже велика територіально, і ще більше в ній місць, які варто відвідати гостям України. І ось тут справжньою знахідкою для туристів зі всього світу буде красивий гірський край — наше залите сонцем Закарпатті. Тільки тут можна впритул зблизитися з чистотою природи і свіжістю гірського повітря, і з належним комфортом оселитися у відмінних апартаментах європейського рівня. Подібний недорогий відпочинок в Україні з гордістю готовий запропонувати затишний туркомплекс «Едельвейс», розміщений на мальовничому схилі гори, з руслом бистроводной річки у підніжжя.

Вам не потрібно довго вирішувати куди ж відправитися відпочити самому, в компанії друзів або з сім’єю, якщо Ваш вибір — недорогий відпочинок в Україні. Все краще, що Ви очікуєте отримати від такого дозвілля вже чекає Вас в сонячному Закарпатті, в нашому гостинному туркомплексі, відвідати який ми пропонуємо в будь-яку пору року. Всі види активного відпочинку, знайомство з культурою та мистецтвом краю та України, різноманітні екскурсії та добре продумана програма дозвілля гарантовано зроблять Ваш відпустку самим незабутнім і повним вражень.

Не зволікайте і приїжджайте до нас — ТК «Едельвейс» готовий зустріти Вас і показати наскільки добре і красиво можна відпочити, не витративши нечувано багато коштів. Відкрийте для себе недорогий відпочинок в Україні разом з нами!

Оставить отзыв.:
УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (2 оценок, в среднем: 3,00 из 5)
Loading...Loading...

Добавить комментарий

 • Отзывы

  Едельвейс

  ★★★★★
  5
  Щира подяка цілому колективу ТК «Едельвейс»! Цим літком відпочивала у вашому туркомплексі і отримала багато позитиву. Я дуже задоволена і буду рекомендувати його усім знайомим. Дуже файна домашня кухня, чудовий басейн і цікавенні туристичні маршрути. Особливо сподобався маршрут до цілющих мінеральних джерел на околиці Солі. Ще раз дякую всім працюючим у цьому чудовому закладі і особливо директору Євгенію. Нових вам звершень!”
  - Оксана

  ★★★★★
  5
  Мы с мужем долго не могли определиться с местом отдыха для нашей семьи. Поиск завершился в интернете, где мы сразу обратили внимание на сайт комплекса «Эдельвейс». Решив попробывать, мы приехали туда, и наши впечатления оказались более чем оправданы! Всё описанное в статьях оказалось правдой и это очень порадовало! Прекрасная кухня (отдельное спасибо шеф-повару за удивительное блюдо «от шефа» ), радушний и приветливый персонал и конечно чудесная природа Карпат подарили нам самый лучший отдых. Душевное спасибо за эти дни в сказке !!! Следующий отпуск проведём именно у вас! До встречи, «Эдельвейс»!”
  - Катя и Игорь

  ★★★★★
  5
  Огромная благодорность за обаятельный персонал,хороший отдых! \r\nСпасибо всему коллективу за хорошее отношение, \r\nперсональный подход к каждому!\r\nЗа внимание и понимание!Хорошая и вкусная кухня!\r\nБассейн-супер!Нет слов...\r\nВсем удачи в новом году!Процветания туркомплексу \\\"Эдельвейс\\\"!\r\nг.Сумы.Украина”
  - Лабузова Т.В.
  Overall rating: 2.3 out of 5 based on 39 reviews
 • Добавить отзыв

  Name
  Email
  Review Title
  Rating
  Review Content

Пожалуста, проверьте правильность введенной Вами информации

Пожалуйса введите капчу для завершения бронирования:

Заявка на бронирование принята!

Копия заявки с деталями бронирования была отправлена вам на e-mail, а так же нашему менеджеру.