Санаторії Закарпаття

Закарпаття завжди було одним з центрів оздоровлення та лікування на території пострадянських країн. Завдяки невичерпному потоку туристів і природних властивостей лікування ціни в санаторіях Закарпаття помірні, а якість сервісу нічим не гірше світових лікарень.

Закарпаття вже давно славиться не тільки своїм природним багатством, мінеральними джерелами і курортами. У Закарпатті знаходиться величезна кількість мінеральних джерел, які мають унікальні властивості для лікування і оздоровлення.

Наприклад, у Свалявському районі, який багатий на санаторії Закарпаття таких джерел багато. Біля села Солочин розливають мінеральну воду «Лужанська» з 15 джерел. А ще кілька джерел знаходяться кількома кілометрами далі, в селі Поляна, де розливають «Поляна Квасова», яка є гідрокарбонатно-натрієвої мінеральної водою.

Біля більшості джерел розташовані сучасні корпуси санаторіїв Закарпаття, в яких приємно відпочивати і лікуватися. А мінеральні води використовуються там для лікувальних процедур і загального оздоровлення організму, як внутрішньо, так і зовнішньо у спеціальних ваннах.

У санаторіях Закарпаття використовують бальнеологічні процедури, які допомагають у лікуванню дуже багатьох захворювань, серед яких хвороби шлунково-кишкового тракту, печінки, алергічні, порушення обміну речовин і багато інших.

Оставить отзыв.:
УжасноПлохоНормальноХорошоОтлично (1 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Loading...Loading...

Comments are closed.

 • Отзывы

  Едельвейс

  ★★★★★
  5
  Щира подяка цілому колективу ТК «Едельвейс»! Цим літком відпочивала у вашому туркомплексі і отримала багато позитиву. Я дуже задоволена і буду рекомендувати його усім знайомим. Дуже файна домашня кухня, чудовий басейн і цікавенні туристичні маршрути. Особливо сподобався маршрут до цілющих мінеральних джерел на околиці Солі. Ще раз дякую всім працюючим у цьому чудовому закладі і особливо директору Євгенію. Нових вам звершень!”
  - Оксана

  ★★★★★
  5
  Мы с мужем долго не могли определиться с местом отдыха для нашей семьи. Поиск завершился в интернете, где мы сразу обратили внимание на сайт комплекса «Эдельвейс». Решив попробывать, мы приехали туда, и наши впечатления оказались более чем оправданы! Всё описанное в статьях оказалось правдой и это очень порадовало! Прекрасная кухня (отдельное спасибо шеф-повару за удивительное блюдо «от шефа» ), радушний и приветливый персонал и конечно чудесная природа Карпат подарили нам самый лучший отдых. Душевное спасибо за эти дни в сказке !!! Следующий отпуск проведём именно у вас! До встречи, «Эдельвейс»!”
  - Катя и Игорь

  ★★★★★
  5
  Огромная благодорность за обаятельный персонал,хороший отдых! \r\nСпасибо всему коллективу за хорошее отношение, \r\nперсональный подход к каждому!\r\nЗа внимание и понимание!Хорошая и вкусная кухня!\r\nБассейн-супер!Нет слов...\r\nВсем удачи в новом году!Процветания туркомплексу \\\"Эдельвейс\\\"!\r\nг.Сумы.Украина”
  - Лабузова Т.В.
  Overall rating: 2.3 out of 5 based on 39 reviews
 • Добавить отзыв

  Name
  Email
  Review Title
  Rating
  Review Content

Пожалуста, проверьте правильность введенной Вами информации

Пожалуйса введите капчу для завершения бронирования:

Заявка на бронирование принята!

Копия заявки с деталями бронирования была отправлена вам на e-mail, а так же нашему менеджеру.